Harmonijas stunda 11:11

25/10/2018

Fiziskā ķermeņa - emociju - mentālā lauka saskaņošana, līdzsvarošana, veselums caur Vizualizāciju, aktivizāciju un meditatīvu praksi.


Harmonija fiziskajā ķermenī, sākas ar rūpēm par harmoniju Tavas Enerģijas laukā:


•Noskaņošanās vizualizācija ar Kristāla skanošo bļodu ierakstu, fokuss uz elpošanu un atvēršanos sajūtot Sevi esošajā brīdī "Šeit un Tagad"; kristāla bļodu radītās skaņas - vibrācijas atjaunojošais, dziedinošais efekts uz šūnu un DNS līmeni.


•12 enerģētisko centru aktivizācija, veicina dabisku enerģijas (Prānas) cirkulāciju, attīrīšanu no zemas vibrācijas enerģijām un blokiem, dabiska līdzsvara atjaunošanu. 


•Meditatīva prakse: Sirds dziedināšanai un atvēršanai. (Saskaņā ar Doreen Virtue)
Kad aizveram Sirdis mīlestībai, baidoties tikt sāpināti, mēs aizveram durvis savai Intuīcijai. Šī meditācija palīdz atlaist baiļu enerģijas, iesīkstējušus priekšstatus, aizvainojumu, nespēju piedot, emociju spektru, kas bloķē Mīlestības pret Sevi dabisko plūsmu un harmoniju, un skaidri sajust/sadzirdēt iekšējo vadību un Intuīciju.


•Vingrinājums "Pavasara tīrīšana savam ķermenim un prātam" (saskaņā ar James Van Pragh) - atbrīvošanās no liekā, brīva telpa jaunajam. Vingrinājums sastāv no divām daļām - vizualizācijas, un redzētā/sajustā pierakstīšanas. 


•Meditācija "Sazemējums ar Zemi" (saskaņā ar Rebecca Rosen) Tavai stabilitātei, fiziskajam-garīgajam līdzsvaram, uztveres asumam, saiknei ar Zemi un Visumu.
Harmonijas stundu 11:11 vadīs: Kwana Mikaela ("Angels of Golden Age")


Viena frekvence - MĪLESTĪBA
Vieta: AMIL SPA centrā Saulkrastos, Raiņa ielā 5.
Dalības maksa - enerģētiskā apmaiņa: 15€
Pieteikties/jautājumi: mikaelakwana@gmail.com vai sūtot SMS 25985218