Harmonijas stunda 11:11

15/11/2018

Harmonijas stunda 11:11
Katru ceturtdienu
Plkst.12:00 - 14:00


Fiziskā ķermeņa - emociju - mentālā lauka saskaņošana, līdzsvarošana, veselums caur Vizualizāciju, aktivizāciju un meditatīvu praksi.
Harmonija fiziskajā ķermenī, sākas ar rūpēm par harmoniju Tavas Enerģijas laukā:
•Noskaņošanās vizualizācija ar Kristāla skanošo bļodu ierakstu, fokuss uz elpošanu un atvēršanos sajūtot Sevi esošajā brīdī "Šeit un Tagad"; kristāla bļodu radītās skaņas - vibrācijas atjaunojošais, dziedinošais efekts uz šūnu un DNS līmeni.
•12 enerģētisko centru aktivizācija, veicina dabisku enerģijas (Prānas) cirkulāciju, attīrīšanu no zemas vibrācijas enerģijām un blokiem, dabiska līdzsvara atjaunošanu.
•Meditatīva prakse: Atbrīvošanās no veciem līgumiem un vienošanās (saskaņā ar Kara Schallock). Šī meditācija palīdz būt brīvam no līgumiem ar citām dvēselēm, un saistībām, kas sevi izsmēlušas, dodot brīvu vietu jaunās iespējām, tikšanās, virzībai mūsu esošajā dzīvē un garīgajā izaugsmē.
•Vizualizācija: Vienradži dziedina un atbrīvo no karmiskiem ievainojumiem (saskaņā ar Diana Cooper). Karmiskie ievainojumi ir traumatiskas pieredzes, emocionāls šoks, pārdzīvojumi, satricinājumi u.c., kas dziļi iespiedušies šūnu atmiņā; šī īsā vizualizācija palīdz dziedināt ievainojumus no šīs un citām dzīvēm, kā arī dziedināt zemi.
•Meditācija "Sazemējums ar Zemi" (saskaņā ar Rebecca Rosen) Tavai stabilitātei, fiziskajam-garīgajam līdzsvaram, uztveres asumam, saiknei ar Zemi un Visumu.


AMIL SPA centrs, Saulkrasti, Raiņa iela 5
Dalība: Enerģētiskā apmaiņa: 15€/pers.
Pieteikties/jautājumi: mikaelakwana@gmail.com
SMS 25985218
Harmonijas stundu 11:11 vada: Kwana Mikaela ("Angels of Golden Age")
Viena frekvence - MĪLESTĪBA
https://mikaelakwana.blogspot.com
https://angelsofgoldenage.blogspot.com