Mērķu meistarklase

21/11/2018

Jaunam gadam jauni panākumi! 

Iesāc savu 2019. gadu jau ar skaidru redzējumu, pašpārlicinātību, drosmi un sasniegumiem. 

Kursa mērķis.

Interaktīvs seminārs par to kā apzināties un sasniegt savus mērķus. Kursa mērķis ir palīdzēt atšķirt un nodalīt savus mērķus no tiem mērķiem, ko jauši vai nejauši uzspiež sabiedrība, ģimene vai draugi. Mērķis ir iepazīstināt ar efektīvām metodēm, kas diagnosticē to, ir tavā "kontroles zonā" un par to, kas ir tavā "ietekmes zonā". Dot atbildes uz jautājumiem, ko darīt, ja nav ne ietekmes, ne kontroles zonu. Kurss ir par to kā uzņemties atbildību pašam par savu dzīvi un savām izvēlēm.

Mērķus sasniedz līderi, savas dzīves līderi. Bet līderis ir tas cilvēks, kas uzņemas iniciatīvu, līderis ir enerģisks, līderis ir gatavs riskēt, līderis ir gatavs piemēroties situācijai. Līderis skaidri zina, ko vēlas un zina, kā to visātrāk sasniegt.

 • Atklāt savas stiprās puses un izprast savas personiskās vērtības;
 • Sasniegt augstu rezultātu, atceroties, ka panākumu atslēga ir atbildība;
 • Uzstādīt mērķus, zinot, ka nākotnes veiksmes noslēpums ir rīcība šeit un tagad.
Kursa rezultāts.
 • Personīgās motivācijas veidu un savu stipro pušu noskaidrošana;
 • Atšķirīgu uztveres un domāšanas paradumu izpratne;
 • Personiskās veiksmes stratēģijas izvēle un rīcības plāna izstrāde;
 • Mērķu realizācijai nepieciešamo resursu apzināšana un to apguves metodes.
 • Rīcības zona: "Zinu, ko gribu. Zinu ko, varu. Zinu, ko daru. Zinu, kā jūtos!"

  PIRMĀ SESIJA:

  • Sapnis, vēlme, vajadzība, mērķis. Ar ko tie atšķiras, kas kopīgs. Vai sapņot ir labi?

  OTRĀ SESIJA:

  • SMAART metode mērķu uzstādīšanā un realizēšanā.

  TREŠĀ SESIJA:

  • Mērķa diagnostikas Līdzsvara Trīsstūris.

  CETURTĀ SESIJA:

  • Mērķa Aplis kā rīcības karte un darba plāns.

  PIEKTĀ SESIJA:

  • Realitātes transformācijas piektais solis - "Atbalsta vide".

  Nodarbībā izmantotās metodes.

  • Interaktīvs seminārs, ar dalībnieku tiešo iesaistīšanu:;
  • Teorija;
  • Diskusija;
  • Atgriezeniskā saite;
  • Analīze, secinājumi, jautājumi.

  Apgalvojums.

  • Nav nesasniedzamu mērķu. Ir tikai nepareizi izvēlēta stratēģija.

  Meistarklase sastāv no 5 divu stundu nodarbībām (trešdienu vakaros plkst. 18:00): 21.11; 28.11; 05.12; 12.12; 19.12

  Norises vieta: Kamavera centrs Rīgā, Murjāņu iela 1A

  Dalības maksa: 175 € (iepriekš 250 €

  Pieteikties: zvanot uz Tālr. +371 2 9105110‬ vai aizpildot anketu zemāk. 


  Mērķu meistarklasi vadīs ELITA KAZAINE 

  Personāla vadības profesionālis, augstākā vadības līmeņa, biznesa un komandu koučs, biznesa treneris, institucionālās līderības eksperts, eneagrammas praktiķis (ICTA)

  Elita, savienojot teoriju ar praksi, uzņēmumu vadītājiem, personāla vadītājiem un komandu līderiem dod iespēju pašiem radīt savu maksimāli efektīvu komandu, ko veido maksimāli produktīvi darbinieki. Elitai ir ilggadēja praktiskā pieredze ar specializāciju: personāla un procesu vadība, atlase, pārmaiņas, krīzes menedžments, biznesa projektu vadība. Elita ir koučinga, konsultāciju un talantu vadības zīmola WellZone īpašniece.

  Personīgais sasniegums ar ko lepojas - vadības un komandas koučings Ieslodzījuma vietu pārvaldes vadītājiem un sadarbība ar Baltijā lielāko augstvērtīgo nekustamo īpašumu pārstāvi Baltic Sotheby's International Realty.

  Elita stāsta: "Esmu dzīvē izbaudījusi augstos kalnus un izdzīvojusi tumšās lejas, un tāpēc varu atdot cilvēkiem to, ko tie savulaik ir devuši man. Esmu gājusi pati pie sevis, ceļā satikusi Skolotājus, no tiem mācījusies, pēc tam teikusi tiem paldies un gājusi tālāk. Esmu meklējusi vairāk un augstāk, esmu cēlusies, kritusi, rāpusies ārā un cēlusies atkal.

  Katram Skolotājam savs laiks un sava mācība, un Skolniekam svarīgi ir neapstāties pie sasniegtā tikai tāpēc, ka Skolotājs nevar iedot vairāk. Tāpēc mums katram savs ceļš ejams un sava pieredze gūstama, līdz nonākam tur, kur patiesi ir labi.

  Es Tev iedošu to, ko pati esmu pārbaudījusi un paveikusi, jo necienu skaistus vārdus bez seguma, nicinu tukšas frāzes bez dziļuma, un mani kaitina demagoģija, kas populistiski skaisti izklausās. Rozā brilles, kas piestāv pozitīvistiem un JĀ cilvēkiem, man šķiet banālas, bet melnās, NĒ cilvēku - pārāk drūmas. Tā vietā redzu pasauli dažādās krāsās un niansēs, tāpēc aicinu Tevi pār varavīksnes tiltu iet kopā ar mani.

  Tas ar ko varu būt noderīga: dzīvē tie ir Tavi sapņi un mērķi, saskaņa ar sevi, saviem tuvajiem un apkārtējo pasauli. Biznesā tie ir izaugsmes treniņi, līderība, personāls, komanda, attieksme, atbildība. Nav svarīgi vai Tevi ievelk process vai izaicina rezultāts. Svarīgs ir Tavas dzīves un darba līdzsvars, Tavs prāts un Tavs neprāts - tas, kam pa vidu esi Tu pats."


  Piesakies savu mērķu īstenošanai šeit: