Siltuma darbinieki

                       Harmonija Tevī veido harmoniju apkārt!

Agnese Laure

Kosmetologs CIDESCO/ AMIL SPA

Uzmanība, gādība, maigums un profesionāla palīdzība no brīža, kad ienākat pa AMIL SPA durvīm līdz mirklim, kad dodaties ikdienas gaitās mierīgāks, skaistāks un laimīgāks...

Jānis Brūns

Elpošanas prakšu pasniedzējs / AMIL SPA

Elpošana ir vienīgā sistēma mūsu ķermenī, kura ir pilnībā automātiska un vienlīdz var būt apzināti kontrolējama. Ar elpošanu mēs varam ietekmēt to, kā mēs jūtamies. Tas ir dabas uzaicinājums mums katram pašam aktīvi piedalīties savu iekšējo procesu notikšanā. Maini sevi un pasaule tev apkārt mainīsies.

Elita Kazaine

Personiskās izaugsmes trenere / AMIL SPA

Tavu labklājību nosaka Līdzsvara Princips. Tas nozīmē - vienlīdz līdzsvarotu Prātu, Ķermeni un Garu. Līdzsvara Princips atbild ne tikai par fiziskā ķermeņa labsajūtu (Tavs izskats un veselība), bet arī par apzinātu rīcību un brīvo gribu (Tavs prāts), kā arī piešķir nozīmi zemapziņas plašumiem (Tavas emocijas un sajūtas).

Reinis Kaņeps

Maiju atrologs / AMIL SPA

Maiju kalendārs par mums stāsta daudz. Viļņu enerģijas plūst neatkarīgi vai mēs to gribam vai nē, taču izprotot, ko katras dienas enerģija nes, ir iespējams izprast sevi un savu dzīvi līdz smalkājakai detaļai. 

Inga Astašenko

Jogas pasniedzēja/ AMIL SPA

Joga tulkojumā nozīmē VIENOTĪBA, tā palīdz harmonizēt mūsu prātu, ķermeni un garu, sniedzot veseluma sajūtu ar Visumu.Regulāras un sistemātiskas Jogas prakses palīdz attīstīt cilveka ķermena veselību, prāta līdzsvaru un psiholoğisku noturību, pilnīgu intelektuālu skaidrību, iegūt augstākas garīgās zināšanas un apziņas stāvokli, kurā cilveks būs spējīgs dot labumu sev un pārējiem.

Agnese Liepiņa

Gongu meditāciju vadītāja / AMIL SPA

Gongu skaņu pelde ir gan brīnišķīga meditācija, gan individuāla skaņas terapijas sesija, kas ļauj ikkatram sasniegt personīgos mērķus. 

Tas ir ceļojums visuma dziļumos un savā iekšienē, savā dziļumā. Ceļojums, kura laikā viss ir iespējams, bet laiks zaudē savu nozīmi...


Kwana Mikaela

Jaunais Zelta Laikmets/ AMIL SPA

 Jaunais Laikmets ir par Sajūtu, Sirds atvērtību, Līdzsvaru un Mīlestību, un par Tevi. Tu Jau esi Vieds. Mēs šeit atrodamies viens otra dēļ. Mūsu mijiedarbība un atvērtība, mūs paceļ. Lai tas, ko es varu dot Tev, Tevī atver vairāk tā, ko Tu no sevis vari dot pasaulei. Namaste!

Jānis Arvīds Plaudis

Rakstnieks, lektors, grafalogs / AMIL SPA

Rokraksta iezīmes par cilvēku spēj atklāt daudz un pat vēl vairāk. Kas mēs esam un kā mūsos uzturēt mūžīgo dzīvīgumu? Pieredze, zināšanas un enerģija runā caur mums. Proti saskatīt un paklausīt.